Doradztwo Podatkowe

Zakres działalności naszej Kancelarii koncentruje się przede wszystkim wokół doradztwa podatkowego, w tym również międzynarodowego prawa podatkowego.

Zobacz więcej

 Doradztwo prawne

Zapewniamy obsługę w zakresie doradztwa prawnego dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Doradzamy również w zakresie prawa spółek, prawa cywilnego i administracyjnego.

Zobacz więcej

 Nasz Zespół

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, których wiedza, przygotowanie oraz wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu sporów prawnych poparte jest wieloma osiągnięciami.

Zobacz więcej

 O Kancelarii

Kancelaria funkcjonuje na rynku usług prawnych i doradztwa podatkowego od czerwca 2004 r. Od początku swojego istnienia Kancelaria świadczy bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych.

Zobacz więcej

Najnowsze na blogu

Odszkodowanie za opóźniony lot

Odszkodowanie za opóźniony lot

Katarzyna Matuszczak  Comments (0)
W przypadku znacznego opóźnienia lotu pasażerowie mogą domagać się od przewoźnika stosownego odszkodowania. Rozporządzenie (WE) nr 261/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady (dalej: „Rozporządzenie”) określa zasady przyznawania odszkodowania i pomocy dla pasażerów w przypadku odmowy przyjęcia...
Hipoteka przy podziale majątku po rozwodzie

Hipoteka przy podziale majątku po rozwodzie

Katarzyna Matuszczak  Comments (0)
W postępowaniu o podział majątku wspólnego po ustaniu wspólności ustawowej w skład którego wchodzi nieruchomość obciążona hipotecznie, bardzo wiele wątpliwości powoduje kwestia ustalenia wartości nieruchomości obciążonej rzeczowo. W praktyce najwięcej problemów pojawia się przy podziale...

Aktualności  

Nowości w Kancelarii. W dniu 10-12-2016 dołączyła do zespołu Pani Anna Nowak.
Jeff Blake

Rafał Walterowicz

15-12-2016

Zaufali Nam