Kancelaria funkcjonuje na rynku usług prawnych i doradztwa podatkowego od czerwca 2004 r. Od początku swojego istnienia Kancelaria świadczy bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym. Duży nacisk kładziemy na praktykę prawa podatkowego.

Zawsze szukamy kompleksowych rozwiązań, nie ograniczamy się wyłącznie do jednej gałęzi prawa. Skutecznie reprezentujemy naszych Klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz przed organami administracji państwowej i samorządowej. Skutecznie doradzaliśmy naszym Klientom w procesach restrukturyzacyjnych, przekształceniowych, optymalizacyjnych oraz w toku fuzji i przejęć.

Angażujemy się w działalność pro bono. Staramy się pomagać słabszym i wykluczonym, których nie stać na zapewnienie sobie profesjonalnej obsługi prawnej.

Wiedza, zaangażowanie, wieloletnie doświadczenie, a także profesjonalizm w świadczeniu pomocy prawnej i przede wszystkim pasja do prawa – to cechy, które naszym Klientom dają gwarancję zadowolenia z jakości świadczonych usług.

 

Nasz Zespół

Rafał Walterowicz
Rafał Walterowicz

Właściciel / Radca Prawny

Wiedzę i doświadczenie zdobywał pracując w organach podatkowych. Współpracował z kancelariami zajmując się głównie obsługą podatkową przedsiębiorców.

Katarzyna Matuszczak
Katarzyna Matuszczak

Radca Prawny

    W Kancelarii zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej dla podmiotów z branży transportowej. Ponadto prowadzi sprawy z zakresu prawa handlowego, upadłościowego oraz cywilnego.