Niejednoznaczne i ciągle zmieniające się przepisy prawne powodują, że coraz więcej osób ma problemy z dochodzeniem swoich racji. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy pomoc w zakresie prawa:
Pełen zakres doradztwa prawnego obejmuje:
- Sprawy rozwodowe i alimentacyjne
- Podział majątku spółki
- Odszkodowania
- Windykacja i egzekucja należności
- Związki zawodowe
- Sprawy administracyjne
- Stała obsługa.
Kancelaria Prawna Poznań
W ramach świadczonych usług pomagamy sporządzać ekspertyzy prawne, przygotować pisma, różnego rodzaju umowy. Naszym Klientom w Kancelarii Prawniczej doradzamy kompleksowo na każdym etapie sprawy, dzięki temu zapewniamy im bezpieczeństwo prawne i polecamy najlepsze rozwiązania trudnych problemów.
Doradztwo prawne Poznań kierowane jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Tym ostatnim oferujemy stałą pomoc prawną oraz porady prawne, zwłaszcza w sprawach podatkowych oraz karno-skarbowych. Pomagamy także w negocjacjach z dłużnikami oraz w windykacji należności, co umożliwia firmom utrzymanie płynności finansowej.
Porady prawne Poznań
Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na świadczenie usług doradztwa prawnego na najwyższym poziomie. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i nie stosujemy szablonowych rozwiązań. Dzięki temu jesteśmy skuteczni i potrafimy rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, to dobrze trafiłeś, zawsze jesteśmy gotowi do pomocy.
Wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym połączone z bieżącą obsługą podatkową naszych Klientów sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto staje przed dylematami jakie stawiają decyzje prawne.
Nasze artykuły prawne
- Unieważnienie umowy frankowej: sądy odchodzą od teorii saldaPo wyroku TSUE w sprawie małżeństwa Dziubaków (C-260/18) z 3 października 2019 r. linia orzecznicza polskich sądów skierowała się w stronę unieważniania umów kredytowych w franku szwajcarskim,…
- Jak prawidłowo sformułować pozew w sprawie frankowej – uchwała Sądu NajwyższegoW uchwale z dnia 15 września 2020 r. Sąd Najwyższy rozstrzygnął, że żądanie uznania postanowienia wzorca umowy za niewiążące konsumenta (art. 385[1] K.c.) nie jest tożsame ani…
- Ważny wyrok Sądu Apelacyjengo w Warszawie w sprawie frankowiczówPierwszy wyrok Sądu Apelacyjnego w sprawie kredytów frankowych, po wyroku TSUE, zapadł 14.10.2019r. (VI ACa 264/19). Wyrok Sądu Apelacyjnego pokazuje nam, że mylą się ci, którzy uważają,…
- Niekorzystna umowa jako sprzeczna z zasadami współżycia społecznegoSąd Najwyższy w wyroku z dnia 19 listopada 2015 r. w sprawie o sygn. akt IV CSK 804/14 orzekł, że umowa obiektywnie niekorzystna dla jednej strony może…
- Pozew o zapłatę a zgłoszenie wierzytelnościSąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 22 kwietnia 2017 r. wydanym w sprawie o sygn. akt II CSK 404/15 rozstrzygnął, jakie jest prawidłowe postępowanie z pozwem o…
- Hipoteka przy podziale majątku po rozwodzieW postępowaniu o podział majątku wspólnego po ustaniu wspólności ustawowej w skład którego wchodzi nieruchomość obciążona hipotecznie, bardzo wiele wątpliwości powoduje kwestia ustalenia wartości nieruchomości obciążonej rzeczowo….